BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sveiki! Šiandein visą dieną nesugebu susikaupti prisėsti prie diplominio darbo. Kaip padaryti, kad daiktas, kurio nenoriu daryti, staiga va taip magiškai imtų ir pasidarytų norimas, kaip saldainis mažam vaikui? :D

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (5) : “Kaip jūs prisiverčiate dirbti?”

 1. <Darkness> rašė:

  Vat čia tai jau sunkiausias dalykas. Net nežinau, aš visada sugebu darbus padaryti ant paskutinės minutės. Kai lieka 1-2 dienos. Irgi prisiversti anksčiau negaliu.

  O darbai patys nepasidarys, na jei turi daug pinigų, tai ieškokis kas už pinigus vietoj tavęs padarytų, bet šiaip siūlyčiau tik pačiam darytis.

 2. hashisher rašė:

  aš tai neprisiverčiu. Aprėkiu visus ir pabėgu

 3. Linas rašė:

  Aprėkti visus ir pabėgti yra geras variantas :D Tik nėra, kur bėgti :D

 4. ifigenija rašė:

  tu likus porai dienų iki darbų pristatymo labai žiauriai prisigerk, tada visą paskutinę dieną paxmelinsies ir nė minties nekils ką nors daryti.
  o jau tą didžiąją dieną tau bus vis dar truputį bloga, bet jau nebesmirdėsi alkoholiu, tai td atsikelk iš ryto, papjaustyk svogūnų, td apsiverksi, o kadangi veidas jau ir taip bus kiek užtinęs, tai viskas dar prasčiau atrodys. žodžiu, nueik į darbų pristatymą su ta visa išvaizda ir sakyk, kad tau šiuo metu baisi finansinė situacija, nes turi išmaitinti šeimą, o kaip tik namai sudegė, numirė visi dirbantys šeimos nariai ir pan. td paprašyk, kad tavo darbų pristatymą nukeltų dar savaitei.
  kai nukels, labai apsidžiauk ir eik prisigerti.

  sounds like a plan? :)

 5. Linas rašė:

  And what a plan! Right on it! :D

Rašyti komentarą