BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Edinburgas

Linas | 2009-07-27 | Gyvenimas

Taigi tataigis. Taip išėjo, kad šią vasarą praleidžiu Edinburge :) Kodėl Edyje? Nes ten yra draugų, kurie priėmė pagyventi trumpam, kol susirasiu būstą.

Šiandien visi nutarėm nueiti ant kalno prie observatorijos kažkur Edinburge. Buvo visai faina. Susiruošėm visi ir išėjom. To miestelio gatvelėmis ir kvartalinaiis Viktorijos epochos namais apsupti. Priėjome kalną ir teko lipti.. lipti, kol pagaliau užlipome, ir atsivėrė puiki miesto panorama. Kažkur tolumoje aukštybėe šmėžavo debesies plyšys, pro kurį taip smagiai sunkėsi saulės spinduliai. Buvo tikrai gražu. Visas miestas matėsi kaip ant delno.

Ten aukštai didelis vėjas, tai matėme paukštį tiesiog kabantį ore. Gintas norėjo jį nukabinti.. :D Dar šunų matėme tų tokių lenktyninių. Ir dar buvo kažkokai moteriškė kuri stovėjo ant kalno ir turbūt galvojo apie savo likimą, nes labai jau dramatiškai stovėjo. Ai, dar buvo visas kalnas apkakotas kiškių spirom. Bet ten jų pilna! Taip daug daug. Voliojasi kaip kokie nžn. Tarsi vėjas ten jas būtų sunešęs. Va.

Tada nusprendėme eiti į parduotuvę, tai nusileidome jos kryptimi. Ir aišku ji jau buvo uždaryta, kai atėjome, nes sekmadienis. Ir tada teko laukti autiko iki kiti šopo, kuris pravežė mus pro visą miestą aplinkui, tai teko ilgai važiuoti ir talpinti kojas į siauras vieteles, kur jas skaudėjo. Išlipus šopinomės ilgai, prisipirkom krūvą daiktų ir grįžom tuo pačiu ilgu transportu.

Tokia mano ir diena

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą