BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Alright

Linas | 2010-05-28 | Gyvenimas

Šiaip jau gal ir visi žino, o gal ir ne, kad aš nelabai dabar rodausi soc. tinkluose ir panašiuose dalykuose. Tam yra viena didelė priežastis. Anyways, kadangi mano blogas yra mano minčių liejimo dubuo, jame ir norėjau pora jų parašyti (o taip pat - vėl prisiekti, kad kada nors greitai parašysiu, bet turbūt, aš jau jį naudoju labiau kaip viešą dienoraštį, I guess, tai kada noriu, tada ir rašau - na ir kas, kad niekas neskaito).

Šiaip į mano kvailą galvą krito tokia keista mintis (o į ją krenta daug keistų minčių) - kaip čia yra, kad erdvė išlinksta, kai koks nors daiktas tavo atžvilgiu labai greitai pralekia šalia? Labai keista save įsivaizduoti šviesos greičiu judančio pluoštelio priešakyje ir pamatyti visą tave supantį pasaulį: daiktai sutrumpėję, laikas sulėtėjęs. Ir tada skrisdamas tokiu greičiu sumažėji iki kvantinių dydžių ir nejučiom pastebi, kad esi keliose vietose vienu metu. Bet tada staiga atsitrenki į gatvės stulpą ir kolapsuoji į nugriuvusio bepročio būseną. Atsistoji, apsidairai, ar niekas nematė, ir nueini toliau.

Kaip jau gal ir supratai, skaitytojau, keistas tas mano gyvenimas dabar. Trumpėjantis ir ilgėjantis, lėtėjantis ir greitėjantis, kartais kolapsuojantis.

By the way, šiandien yra 2π - 1 diena.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3) : “Alright”

  1. Linas rašė:

    O 2π diena neturėtų būti lygiai po mėnesio (birželio 28d.)?

  2. Linas rašė:

    du pi minus vienas :D

  3. Plastikinis langas rašė:

    Ačiū, man patiko. :)

Rašyti komentarą